הקמת סטארט אפ? כך תשמור על ההון המגוייס לאורך זמן

גיוס הון מביא עימו מעבר לתחושת ההצלחה גם תחושת אחריות ולעיתים אף חששות של שמירת ההון שגויס ודאגה שישמור על ערכו וינותב לצרכים הנכונים ובזמן הנכון.
ניהול ההון שגויס מצריך מיומנויות רבות הן מבחינת ניהול המטבעות השונים והתייחסות לצרכים מקומיים (עובדים) וגלובליים (לקוחות וספקים) ומצריך הסתכלות ובחינה מעמיקה של הצרכים השונים.
לעיתים גידורים יכולים למנוע הפסדים משמעותיים שנובעים מהפרשי מטבע ויחסים בין המטבעות השונים.

מחקרים מראים שחברות סטארט אפ רבות לא מחזיקות מעמד לאורך שנים בשל ניהול כושל של ההון שגוייס ושריפת כסף מהירה מהצפוי. ניהול נכון של ההון שגוייס, השקעתו באגרות חוב על פי טווחי זמן הרלוונטיים לצרכי החברה לאורך זמן, פיזור מטבעי נכון (פיזור בין שקל / אירו / דולר וכד') תוך התייחסות להוצאות והכנסות החברה לאורך שנים יוצר ביטחון כלכלי ומרחב נשימה ארוך יותר בין גיוסי ההון ומאפשרים לחברה להתנהל בתקינות לאורך זמן.

על מנת שתוכלו להמשיך במטרות החשובות ויקרות הערך לשמם הוקמה החברה, נכון יהיה לתת לגוף מנוסה לרכז את ההון הנצבר ולנהל את הנוסטרו (ההון העצמי והמגויס) לאורך זמן, בחשבון החברה בארץ ובעולם, זאת כדי שתוכלו להנות משקט ויציבות שתוביל אתכם לכל מטרה מקצועית ופיננסית שהצבתם לעצמכם.

אנו בעלי נסיון רב ומגוון בליווי הלקוח והחברות במצבים שונים ומורכבים
ומתמחים בייעוץ השקעות אישי ואובייקטיבי שיספק פיזור אופטימלי של השקעות עבור חברות סטארט אפ ולקוחות הייטק.

באיטרניטי אנו מתמחים בייעוץ למנהלים ועובדים בעלי הון מניות ומספקים ליווי במכירת מניות ואופציות בהתאם לבשלותם ולאחר בחינת הפן המיסויי.

אנו נלווה אתכם בין הגופים השונים (משרדי רו"ח ועורכי דין המובילים בתחום) מול סוגיות מורכבות וכמובן נדאג לפן הפיננסי שבו ההון שמגוייס יצמח ויספק אתכם לאורך זמן רב יותר.

אנחנו כאן כדי ללוות אתכם לאורך כל הדרך ולבנות עבורכם את התשתית הפיננסית היציבה עד להצלחה!

מוזמנים לפגישת ייעוץ ללא התחייבות שתעשה לכם סדר ובהירות בכל האפיקים הפיננסיים שלכם ושל העובדים שלכם.

שיתוף

disclaimer | גילוי נאות

סקירה זו נועדה לשם מסירת מידע בלבד, ובשום אופן אין לראות בה חוות דעת, הצעה, המלצה או יעוץ לרכישה ו/או החזקה ו/או מכירה של ניירות ערך ו/או הנכסים הפיננסיים המתוארים בה. הסקירה מתבססת על מידע אשר פורסם לציבור, אשר רוית לגו - איטרניטי פמילי אופיס סברה כי הוא מהימן וזאת מבלי שביצעה בדיקות עצמאיות לבירור מהימנות, דיוק ושלמות המידע. המידע המופיע באתר זה אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע פוטנציאלי ואינו מתיימר להוות ניתוח מלא של כל העובדות והפרטים המופיעים בו. המידע, הפרטים והניתוח המפורטים, לרבות הדעות המובאות, בסקירה זו, עשויים להשתנות ללא מתן הודעה נוספת. סקירה זו היא על דעת הכותבת בלבד ומשקפת את הבנתה ליום כתיבתה. סקירה זו אינה מהווה תחליף, בשום צורה שהיא, לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתוניו וצרכיו המיוחדים של כל אדם. רוית לגו - איטרניטי פמילי אופיס לא תהיה אחראית, בכל צורה שהיא, לכל נזק ו/או הפסד שייגרם כתוצאה משימוש בסקירה זו, ככל שייגרם כזה, וכן היא אינה יכולה לערוב ו/או להיות אחראית למהימנות, דיוק ושלמות המידע המפורט בסקירה זו. רוית לגו - איטרניטי פמילי אופיס, עשויה לייעץ ללקוחותיה להחזיק בניירות ערך ו/או הנכסים הפיננסיים הנכללים בסקירה זו, ככל שמפורטים כאלה, מעת לעת, לפני פרסום הסקירה, בזמן פרסומה ולאחר פרסומה. רוית לגו - איטרניטי פמילי אופיס אינה מתחייבת ואין בסקירה זו משום התחייבות להשגת תשואה כלשהי או רווח כלשהו כתוצאה מכל סוג של פעולה בהתאם לאמור בסקירה זו.
במסגרת שירותי ייעוץ ההשקעות של "איטרניטי פמילי אופיס" לא תתקבל כל תמורה, החזרי עמלות או טובת הנאה אחרת מהבנקים ו/או מהמוסדות הפיננסים בגין ההשקעות אשר יבוצעו ע"י לקוחותינו. במידה ויתקבל ב"איטרניטי פמילי אופיס" תגמול כלשהו בגין השקעות הלקוח, התגמול יועבר במלואו בחזרה ללקוח.

מאמרים נוספים בנושא

Contact Us

נשמח ללוות אותך צעד אחר צעד, תוך הקניית ידע פיננסי, תכנון פיננסי ובקרה תקציבית המובילים לעתיד פיננסי יציב, בטוח ושקט.

אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן Cookies כדי לספק לך את חווית השימוש הטובה ביותר באתרנו. לחצו כאן כדי ללמוד עוד