חוזים, אופציות ומה שביניהם- כך תאחזו במקל בשני קצותיו..

לאחוז את המקל בשני קצותיו? עכשיו זה אפשרי...

העלאות הריבית טומנות בחובן אפשרויות חדשות להשקעה שלא היו בעולם של ריביות אפסיות שרווחו בעשור האחרון.

כיום, כשהריביות, הן הדולריות והן השקליות, מציעות אחוז גבוה על פקדונות או לחילופין התשואות על אגרות החוב , מאפשרות לנו ליצור "גידור" פשוט יחסית על מנת שנוכל מצד אחד להיות בשוק המניות ומצד שני "לגדר" או להגן על ההשקעה מפני ירידות אפשריות בשוק המניות וזאת על ידי הריבית המובטחת שמבטחת אותנו כנגד ירידה בגובה הריבית שתתקבל.

השקעה ישירה במניות או בקרנות מנייתיות מצריכה שימוש במלוא הכסף להשקעה ולכן הסיכון הינו על מלוא הסכום המושקע (לרע ולטוב).

כיום ניתן ואף רצוי להשתמש בחוזים על המדדים השונים תוך שימוש באחוז נמוך אבסולוטית של סכום ההשקעה כאשר החשיפה הנה אחת לאחת (או ממונפת לבעלי לב חזק – וצורך מתאים) את היתרה ניתן להשקיע בפקדון המניב כ-5% ריבית כיום או קרן כספית שקלית שבה התשואה הפנימית דומה, ואותו העיקרון עבור השקעה במדדים מנייתיים דולריים שונים שניתן כיום להגיע אף ללמעלה מ-6% ריבית על הפיקדון או לחילופין קניית אגרות חוב ספציפיות לפדיון שיספקו גם תשואה וגם סחירות מלאה.

לסיכום – תקופות של ריבית גבוהה טומנות בחובן הזדמנויות שכדאי לנצלן בזהירות ובחכמה.

מוזמנים לפגישת ייעוץ ללא התחייבות בה נוכל לבחון לעומק את הצרכים שלכם ולבנות לכם תיק מושכל שיודע להנות מכל העולמות.

 

שיתוף

disclaimer | גילוי נאות

סקירה זו נועדה לשם מסירת מידע בלבד, ובשום אופן אין לראות בה חוות דעת, הצעה, המלצה או יעוץ לרכישה ו/או החזקה ו/או מכירה של ניירות ערך ו/או הנכסים הפיננסיים המתוארים בה. הסקירה מתבססת על מידע אשר פורסם לציבור, אשר רוית לגו - איטרניטי פמילי אופיס סברה כי הוא מהימן וזאת מבלי שביצעה בדיקות עצמאיות לבירור מהימנות, דיוק ושלמות המידע. המידע המופיע באתר זה אינו מתיימר להכיל את כל המידע הדרוש למשקיע פוטנציאלי ואינו מתיימר להוות ניתוח מלא של כל העובדות והפרטים המופיעים בו. המידע, הפרטים והניתוח המפורטים, לרבות הדעות המובאות, בסקירה זו, עשויים להשתנות ללא מתן הודעה נוספת. סקירה זו היא על דעת הכותבת בלבד ומשקפת את הבנתה ליום כתיבתה. סקירה זו אינה מהווה תחליף, בשום צורה שהיא, לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתוניו וצרכיו המיוחדים של כל אדם. רוית לגו - איטרניטי פמילי אופיס לא תהיה אחראית, בכל צורה שהיא, לכל נזק ו/או הפסד שייגרם כתוצאה משימוש בסקירה זו, ככל שייגרם כזה, וכן היא אינה יכולה לערוב ו/או להיות אחראית למהימנות, דיוק ושלמות המידע המפורט בסקירה זו. רוית לגו - איטרניטי פמילי אופיס, עשויה לייעץ ללקוחותיה להחזיק בניירות ערך ו/או הנכסים הפיננסיים הנכללים בסקירה זו, ככל שמפורטים כאלה, מעת לעת, לפני פרסום הסקירה, בזמן פרסומה ולאחר פרסומה. רוית לגו - איטרניטי פמילי אופיס אינה מתחייבת ואין בסקירה זו משום התחייבות להשגת תשואה כלשהי או רווח כלשהו כתוצאה מכל סוג של פעולה בהתאם לאמור בסקירה זו.
במסגרת שירותי ייעוץ ההשקעות של "איטרניטי פמילי אופיס" לא תתקבל כל תמורה, החזרי עמלות או טובת הנאה אחרת מהבנקים ו/או מהמוסדות הפיננסים בגין ההשקעות אשר יבוצעו ע"י לקוחותינו. במידה ויתקבל ב"איטרניטי פמילי אופיס" תגמול כלשהו בגין השקעות הלקוח, התגמול יועבר במלואו בחזרה ללקוח.

מאמרים נוספים בנושא

Contact Us

נשמח ללוות אותך צעד אחר צעד, תוך הקניית ידע פיננסי, תכנון פיננסי ובקרה תקציבית המובילים לעתיד פיננסי יציב, בטוח ושקט.

אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן Cookies כדי לספק לך את חווית השימוש הטובה ביותר באתרנו. לחצו כאן כדי ללמוד עוד