Our Services

אנו נעמוד לצדך בכל עת ונלווה אותך במכלול צרכיך הפיננסיים מול גופים מקצועיים חיצוניים, שיספקו עבורך ועבור נכסיך ערך מוסף גם בפן המיסויי והמשפטי וניצור עבורך מעטפת הוליסטית שתותאם בדיוק לצרכיך ולצרכי משפחתך, כך שהעתיד הפיננסי שלך יהיה בהתאם לשאיפותיך.

ייעוץ in-house

נשמח להפגש איתך באופן אישי ולבחון את הצרכים שלך לעומק, לנתח את כלל נכסיך ולהגיש לך הצעת השקעה קונקרטית הממפה את כלל השקעותיך. אנו נבנה עבורך תיקי השקעות הייחודיים לך, נספק לך ייעוץ וליווי פיננסי שוטף, מפגשים רבעוניים, דוחות מבנה תיק ניירות ערך אגרגטיביים חודשיים וכן דוחות תשואה אגרגטיביים וזאת לאחר בחינת העמלות השונות והפחתתן למינימום.

בקרה על מנהלים חיצוניים

לאחר קביעת מדיניות ההשקעה הרלוונטית לכל תיק, אנו נבחר עבורך מנהלים אופטימליים עבורך לפי Asset Classes שונים. אנו נבחן בקפידה את יישום המדיניות על ידי הגופים המנהלים תוך מתן דוחות חודשיים אגרגטיביים, בקרה על עלויות, בדיקת תשואות שוטפות והשוואתן ל- benchmark - מדדי ייחוס הנקבעים מראש.

ייעוץ חד פעמי

אם תיק ההשקעות שלך נבנה על ידי יועץ ההשקעות בבנק או מנהל השקעות בבית השקעות אנו נשמח לספק עבורך חוות דעת שניה על תיק הנכסים שברשותך. הידיעה שבאיטרניטי פמילי אופיס ההסתכלות הנה נקיה מניגוד אינטרסים ורואה רק את טובת הלקוח מביאה לתוצאות מדויקות יותר עבור הלקוח . אנו מספקים ניתוח של תיק ההשקעות הקיים תוך בחינת צרכיך האישיים והבאתם לידי ביטוי בתיק ההשקעות שלך. בסוף התהליך תתקבל תמונה ברורה לפעולה: אילו ניירות להמשיך להחזיק ואילו נדרש למכור וכמובן מהן החלופות הנכונות לך לרכישה.

ייעוץ לחברות הייטק ו-STARTUPS

גיוס הון מביא עימו מעבר לתחושת ההצלחה גם תחושת אחריות ולעיתים אף חששות של שמירת ההון שגויס ודאגה שישמור על ערכו וינותב לצרכים הנכונים ובזמן הנכון.
ניהול ההון שגויס מצריך מיומנויות רבות הן מבחינת ניהול המטבעות השונים והתייחסות לצרכים מקומיים (עובדים) וגלובליים (לקוחות וספקים) ומצריך הסתכלות ובחינה מעמיקה של הצרכים השונים. לעיתים גידורים יכולים למנוע הפסדים משמעותיים שנובעים מהפרשי מטבע ויחסים בין המטבעות השונים. על מנת שתוכלו להמשיך במטרות החשובות ויקרות הערך לשמם הוקמה החברה, נכון יהיה לתת לגוף מנוסה לרכז את ההון הנצבר ולנהל את הנוסטרו (ההון העצמי והמגויס) לאורך זמן כדי שתוכלו להנות משקט ויציבות שתוביל אתכם לכל מטרה מקצועית ופיננסית שהצבתם לעצמכם.
כמו כן אנו מתמחים בייעוץ למנהלים בעלי הון מניות של החברות אותן הם מנהלים, ביצירת פיזור בהון המניות וליווי במכירת אופציות ו- WARRANTS בהתאם לבשלותם ולאחר בחינת הפן המיסויי.

ייעוץ השקעות כשר

עולם ההשקעות פתוח כיום למשפחות חרדיות ודתיות אשר מעוניינות להשקיע בידיעה שאינם משקיעים באופן הנוגד את ההלכה, זאת, באמצעות מגוון רחב של קרנות נאמנות ותעודות סל אשר קיבלו היתר לרכישה על ידי כשרות מיוחדת עבור ניר הערך. בנוסף ניתן להשקיע במניות ישירות ואגח של חברות אשר גם הן בעלי כשרות ספציפית להשקעה. אנו בעלי נסיון רב בבניית תיקים כשרים ונשמח להרכיב עבורך תיק השקעות מושכל וכשר.

השקעות אלטרנטיביות ונדל"ן – לקוחות כשירים

לעיתים על מנת ליצור פיזור אופטימאלי יש צורך ברכישת נכסים עם קורלציה נמוכה לשוק ההון. השקעה בקרנות גידור וקרנות נדלן עשויות לייצר יציבות בתיקים לאורך זמן ולהשלים את תמונת ההשקעות הסחירה באמצעות השקעות בעלות סחירות נמוכה יותר אך תנודתיות נמוכה יותר, וכן קורלציה נמוכה יותר לשוק ההון המספקות עוגן פיננסי לאורך זמן. השקעות אלו רלוונטיות ללקוחות שמוגדרים כשירים לעניין ניירות ערך וצריכים לענות על מספר קריטריונים כמותיים. היה והלקוח מוגדר כלקוח כשיר הוא יכול להנות מהשקעות אלו תוך הבנה כי לרוב השקעות אלו בעלי סחירות נמוכה יותר ולטווחי זמן ארוכים יותר מהשוק הסחיר.
אנו עוקבים אחר מספר רב של חברות המנהלות קרנות גידור וקרנות נדלן בארץ ובעולם ונספק עבורכם תיק מבוזר של השקעות אלטרנטיביות על מנת להקטין סיכונים ולהגדיל את היציבות בתיקים לאורך זמן.

ייעוץ השקעות לנשים

אנו פועלים בשיטה ייחודית וראשונה מסוגה בישראל לייעוץ השקעות לנשים בלבד. אנו נספק מענה לצרכים היחודיים לנשים תוך הקניית ידע פיננסי, תכנון פיננסי ובקרה תקציבית המובילים לעתיד פיננסי יציב, בטוח ושקט. אנו שואפים ליצור המשכיות, חווית למידה, שיתופיות והקניית כלים אשר ילוו אותך בחיי היומיום, תוך שמירה על דסקרטיות מוחלטת ובשקיפות מלאה.

נבחן לעומק את צרכיך הפיננסיים העכשוויים והעתידיים במטרה לשמר את ההון הקיים, להשביחו ולשמור על רמת החיים הנוכחית שלך גם בעתיד.

התוכנית כוללת: 

סדר בכלל נכסי הלקוחה-ריכוז נתונים פיננסיים, ניתוח צרכים מעמיק, מקיף ומדויק לטווח קצר וארוך.

הכנת תוכנית עבודה מפורטת ואישית על פי צרכים, טווחים, ופיזור מטבעי וגאוגרפי.

תקציב מול ביצוע- מעקב אחר הוצאות הלקוחה אל מול תזרים מזומנים בנוי וקבוע מראש.

בנוסף מעטפת של פמילי אופיס המספקת את כל הצרכים הפיננסיים והמשפטיים ככל שידרש ובהתאם לצרכיך האישיים. אנחנו איתך בכל צעד על מנת להגיע לעתיד שקט יציב ובטוח.

ליווי בפתיחת בנקים זרים וישראליים ובעלויות מופחתות

בנקים בישראל - עוד בטרם נפעל בחשבון ניירות הערך של הלקוח אנו בודקים את חשבונותיו השונים והבנקים עמם הוא עובד, בוחנים את הרכב העלויות ומספקים ללקוח את העלויות המופחתות לה לקוחותינו זכאים מתוקף הסכמים מצויינים מול הבנקים. אנו בודקים אם יש צורך באלמינציה וקונסולידציה של חשבונות על מנת לייעל את התהליך ולחסוך ללקוח עמלות ופיזור שלעיתים עשוי להיות מיותר. אנו מדייקים את החשבונות הרלוונטיים לצרכי הלקוח ועם התאמת הבנקים והחשבונות הרלוונטיים אנו מתחילים בפעילות הייעוץ ובהתאם למדיניות שנקבעה בהסכם עם הלקוח.

בנקים בחו"ל - במידה וללקוח יש צורך ברור בפתיחת חשבון בחו"ל אנו נדאג ללוות אותו מול הבנקים הזרים תוך שמירה על עבודה מול בנקים המורשים על ידי הרשות לניירות ערך ובכפוף לחוק.
פתיחת חשבון בבנק זר עשויה לגרור עמה הוצאות נוספות מעבר לחשבונות הישראליים ולכן אנו דואגים להסכמים מצויינים מול הגופים השונים, לאנשי קשר מקצועיים שילוו את הלקוח ויתנו את השירות הטוב ביותר ובזמינות מלאה כל זאת כמובן תחת ליווי צמוד של משרדנו.
עם הקמת החשבון אנו מייעצים ללקוח על ההשקעות בחשבון אשר יהווה חלק בלתי נפרד מכלל השקעותיו.
השבת כספים ארצה- במידה ולקוח מעדיף שנעזור לו להשיב את כספו לישראל, נשמח ללוות אותו גם מהכיוון ההפוך מול הבנקים בישראל על מנת שהכסף יתקבל בחשבונו בבנק בישראל ללא עיכובים ובמינימום זמן ועלויות.
באם עולה צורך בהסדרת חשבונות קיימים מול הרשויות בארץ נשמח להפנות את הלקוח לטובי רואי החשבון ועורכי הדין שיעזרו לבצע זאת על הצד הטוב ביותר עבור הלקוח.
חשוב לציין כי אנו עובדים בשיתוף פעולה עם הגופים החיצוניים ולא מקבלים החזרים משום גוף.
דמי הייעוץ שלנו הנם מהלקוח בלבד.

קראו עוד ↓ קראו פחות ↑

מתחילת התקשרותי עם הגב׳ רוית לגו הרגשתי שאני נמצאת בידיים טובות. במהלך היכרותנו גילתה מקצועיות מירבית בתחום שוק ההון. מסורה ונאמנה ללקוחותיה, נעימת הליכות, מסבירת פנים וכל שאלה ובקשה נענות ברצון ובהבנה רבה

ת.כ.

Added Value

אנו נספק לך חוויה של "one stop shop" ונלווה אותך אישית בכל צורך שעולה בדרך וזאת באמצעות המשרדים המובילים בתחום.
אנו לא מקבלים החזרים מהגופים מולם אנו פועלים, דמי הייעוץ שלנו מתקבלים אך ורק מהלקוחות שלנו.

העברת נכסים לדורות הבאים

משרדנו שם דגש על העברה בין דורית והתייחסות זו באה לידי ביטוי הן בבניית תיקי ההשקעות השונים שלעיתים מתייחסים לצורך העולה עבור הילדים ולעיתים אף עבור הנכדים.
העברת נכסים בין דורית שמה דגש על הפן המיסויי, הקנייני בעת נישואין ואף המקצועי כשמדובר בהעברת הבעלות על עסק והמשכיות בין דורית תעסוקתית.
לכל משפחה נתפרת תוכנית מפורטת ואישית שלוקחת בחשבון היבטים משפטיים ומיסויים במטרה ליצור המשכיות ברורה כך שכל צד יודע מה הזכויות שלו לצד ההתחיבויות, תוכניות אלו נעשות בשיתוף משרדי עורכי דין המובילים בתחום תוך התמקדות בפן המיסויי.
המטרה היא ליצור סדר וידיעה ברורה שהנכסים ממשיכים הלאה לידיים הנכונות והרצויות על פי החלטה משפחתית משותפת ושקופה.
כמו כן באם הלקוח ערך ייפוי כח מתמשך על ידי עורך דינו, משרדנו מתמחה בהמשך מתן ייעוץ השקעות שוטף אם חלילה נאלצים להפעיל את ייפוי הכח.
חשוב לציין כי אנו עובדים בשיתוף פעולה עם הגופים החיצוניים ולא מקבלים החזרים משום גוף.
דמי הייעוץ שלנו הנם מהלקוח בלבד.

קראו עוד ↓ קראו פחות ↑

העשרה וחינוך פיננסי

ידע זה כח, ולנו היועצים של איטרניטי פמילי אופיס חשוב להעביר את הידע הזה ללקוחותינו.
מעבר לסקירות חודשיות המועברות ללקוחות מידי חודש עם הדוח החודשי המכיל את מבנה האחזקות של הלקוח, דוחות אגרגטיביים מפורטים וכן דוחות תשואה, אנו דואגים לתת הסבר מעמיק עבור כל פעולה ופעולה בחשבון, הלקוח מקבל הסבר על כל נייר ערך שנרכש לחשבונו (מבעוד מועד)
בפגישות השוטפות אנו נותנים סקירה מקיפה על הנעשה בשווקים בארץ ובעולם תוך הסבר מעמיק למושגים כלכליים שונים אשר עולים בעת הפגישה. המטרה שלנו היא שהלקוח יבין את המונחים, את הטרמינולוגיה וכן יבין את התהליכים הכלכליים, כיוון שכשיש הבנה יש גם הכלה, אמון ובטחון בנו ובעשייתנו.
יותר מכל אנו נהנים להפגש עם דור ההמשך ולהכין אותם לבגרות ועצמאות כלכלית, מידי מפגש עולים נושאים שונים בהתאם לצרכי הילדים ולנקודת הזמן בחייהם ובכך אנו מלווים אותם יד ביד לעבר כל מטרה בחיים תוך בטחון שהם אוחזים בכלים הנכונים על מנת להצליח.


חשוב לציין כי אנו עובדים בשיתוף פעולה עם הגופים החיצוניים ולא מקבלים החזרים משום גוף.
דמי הייעוץ שלנו הנם מהלקוח בלבד.

קראו עוד ↓ קראו פחות ↑

הקמת וניהול נאמנויות

הקמת נאמנות נעשית על ידי עורך דין המתמחה בתחום זה.


מהי נאמנות?
נאמנות מוקמת באמצעות עורך דין ועל פי רצונו של "יוצר הנאמנות" שהוא בעל הנכס, אשר מעביר את הבעלות על נכסיו לאיש אמון – שהוא "הנאמן" על מנת שיפעל וישתמש בנכסים לטובת "הנהנה".
המטרה היא להבטיח את עתידו הכלכלי של הנהנה מבלי שלאותו נהנה תהיה אפשרות לשלוט או לקבוע על הנעשה בנכסים.
שימוש בנאמנות בא להבטיח מצבים מורכבים במשפחה ולפשט אותם:
1. במצב שיש ילד עם מוגבלויות ורוצים לדאוג לצרכיו הכלכלייים לאורך כל חיו
2. במצב שיש אדם בעל כושר שיפוט נמוך וחוששים שינצלו אותו כלכלית
3. הכנה לקראת פרישה
4. העברת נכנסים לדורות הבאים בנאמנות
5. פילנתרופיה
לאחר הקמת הנאמנות, אנו באיטרניטי פמילי אופיס נשמח להמשיך ולייעץ על נכסי הנאמן.

חשוב לציין כי אנו עובדים בשיתוף פעולה עם הגופים החיצוניים ולא מקבלים החזרים משום גוף.
דמי הייעוץ שלנו הנם מהלקוח בלבד.

קראו עוד ↓ קראו פחות ↑

ייעוץ מס ודיווח על חשבונות זרים

אנו עובדים עם שורה של רואי חשבון ויועצי מס בעלי מומחיות במיסוי בינלאומי אשר יעמדו לצידך ויבחנו את הפן המיסויי של השקעותיך וידאגו לתכנון מס מיטבי עבורך.
שירותים אלה באים לידי ביטוי הן עבור ההשקעות בישראל לאורך השנים, בחינת תשלומי המס לאורך השנים ובחינת זכאות להחזרי מס וכן בדיקת כלל החשבונות בארץ ובחו"ל על מנת לייעל את תשלומי המס השונים. ייעוץ זה עשוי לחסוך כסף רב לאורך השנים ואנו ממליצים לכל לקוחותינו להשתמש בשירות חשוב זה.
מעבר לפן המיסויי נשמח לעזור ללקוחות אשר נזקקים לדיווח על חשבונם בחו"ל וזאת באמצעות טובי המומחים בתחום.

חשוב לציין כי אנו עובדים בשיתוף פעולה עם הגופים החיצוניים ולא מקבלים החזרים משום גוף.
דמי הייעוץ שלנו הנם מהלקוח בלבד.

קראו עוד ↓ קראו פחות ↑

ייעוץ משכנתאות

באם הלקוח מעוניין ברכישת דירה להשקעה או ברכישת דירות לילדיו נשמח לבחון עבורו אפשרות ללקיחת משכנתא וזאת תוך שימוש בשירותי יועץ משכנתאות מוסמך אשר יפעל למתן חלופות שונות עבור הלקוח מול מספר בנקים שונים ובמטרה לייעל את תנאי המשכנתא ולהתאימה לצרכי הלקוח. אנו בוחנים את החלופות המוצעות וביחד מגיעים להחלטה אילו מהחלופות טובות יותר עבור הלקוח בהתאם לצרכיו והעדפותיו.
ייעוץ נכון עשוי לחסוך ללקוח כסף רב לאורך זמן.

חשוב לציין כי אנו עובדים בשיתוף פעולה עם הגופים החיצוניים ולא מקבלים החזרים משום גוף.
דמי הייעוץ שלנו הנם מהלקוח בלבד.

קראו עוד ↓ קראו פחות ↑

ליווי בפתיחת בנקים זרים וישראליים ובעלויות מופחתות

בנקים בישראל - עוד בטרם נפעל בחשבון ניירות הערך של הלקוח אנו בודקים את חשבונותיו השונים והבנקים עמם הוא עובד, בוחנים את הרכב העלויות ומספקים ללקוח את העלויות המופחתות לה לקוחותינו זכאים מתוקף הסכמים מצויינים מול הבנקים. אנו בודקים אם יש צורך באלמינציה וקונסולידציה של חשבונות על מנת לייעל את התהליך ולחסוך ללקוח עמלות ופיזור שלעיתים עשוי להיות מיותר. אנו מדייקים את החשבונות הרלוונטיים לצרכי הלקוח ועם התאמת הבנקים והחשבונות הרלוונטיים אנו מתחילים בפעילות הייעוץ ובהתאם למדיניות שנקבעה בהסכם עם הלקוח.

בנקים בחו"ל - במידה וללקוח יש צורך ברור בפתיחת חשבון בחו"ל אנו נדאג ללוות אותו מול הבנקים הזרים תוך שמירה על עבודה מול בנקים המורשים על ידי הרשות לניירות ערך ובכפוף לחוק.
פתיחת חשבון בבנק זר עשויה לגרור עמה הוצאות נוספות מעבר לחשבונות הישראליים ולכן אנו דואגים להסכמים מצויינים מול הגופים השונים, לאנשי קשר מקצועיים שילוו את הלקוח ויתנו את השירות הטוב ביותר ובזמינות מלאה כל זאת כמובן תחת ליווי צמוד של משרדנו.
עם הקמת החשבון אנו מייעצים ללקוח על ההשקעות בחשבון אשר יהווה חלק בלתי נפרד מכלל השקעותיו.
השבת כספים ארצה- במידה ולקוח מעדיף שנעזור לו להשיב את כספו לישראל, נשמח ללוות אותו גם מהכיוון ההפוך מול הבנקים בישראל על מנת שהכסף יתקבל בחשבונו בבנק בישראל ללא עיכובים ובמינימום זמן ועלויות.
באם עולה צורך בהסדרת חשבונות קיימים מול הרשויות בארץ נשמח להפנות את הלקוח לטובי רואי החשבון ועורכי הדין שיעזרו לבצע זאת על הצד הטוב ביותר עבור הלקוח.

חשוב לציין כי אנו עובדים בשיתוף פעולה עם הגופים החיצוניים ולא מקבלים החזרים משום גוף.
דמי הייעוץ שלנו הנם מהלקוח בלבד.

קראו עוד ↓ קראו פחות ↑

מיזוגים ורכישות

אנו מייעצים גם עבור הון של חברות. לעיתים נוצר מצב שהלקוח מעוניין למכור את החברה שבבעלותו ואנו נכנסים לתמונה במטרה לעזור הן בייעול החברה בטרם מכירתה, והן בהבאת משקיעים חזקים המעוניינים בעסקה. הליווי יכול להארך תקופות ארוכות של ייעול, השבחה ולבסוף מכירה.
לנו חשוב לעזור ללקוח למקסם את ערך החברה ולנתב אותו למועד הנכון ביותר בו החברה בשלה למכירה.
אנו פועלים מול גופים שונים בארץ ובעולם אשר מתמחים בתחום זה ודואגים לאינטרס הלקוח לאורך כל הדרך עד לאקזיט המיוחל.


חשוב לציין כי אנו עובדים בשיתוף פעולה עם הגופים החיצוניים ולא מקבלים החזרים משום גוף.
דמי הייעוץ שלנו הנם מהלקוח בלבד.

קראו עוד ↓ קראו פחות ↑

ניתוח תיק פנסיוני / IRA

כחלק מהמעטפת המושלמת שאנו מספקים ללקוחותינו אנו בוחנים את כלל השקעותיו הפנסיוניות של הלקוח, כמובן באמצעות יועץ / סוכן פנסיוני מוסמך ומפוקח אשר בתהליך פשוט של הוצאת "דוח מסלקה" בוחן את המוצרים הפנסיוניים השונים של הלקוח על מנת להתאים את המסלולים הנכונים ללקוח מבחינת חשיפה מנייתית, בוחן את העמלות הנגבות במטרה להוזיל עלויות וכמובן לבחור את החברות המנהלות הטובות ביותר עבור הלקוח. הסתכלות הוליסטית על כלל נכסי הלקוח מביאה בחשבון גם את הפן המיסויי וההעדפה היא לנצל את היתרונות המיסויים של מכשירים פנסיוניים ולקיחתם בחשבון בבניית תיק ההשקעות המשלים את פאי הנכסים של הלקוח ומשפחתו.
אנו גם פועלים באמצעות IRA- Individual Retirement Account
קופת גמל בניהול אישי – כך שהלקוח יכול לקבל את שירותי הייעוץ שלנו גם עבור נכסיו הפנסיוניים ותוך שמירה על כל זכויותיו הפנסיוניות תוך שמירה על היכולות לבחור את נירות הערך המדוייקים לו ולצרכיו תוך התחשבות בכלל נכסיו.
אנו עובדים לצד החברות המובילות במשק ובתנאים מצויינים עבור לקוחותינו.


חשוב לציין כי אנו עובדים בשיתוף פעולה עם הגופים החיצוניים ולא מקבלים החזרים משום גוף.
דמי הייעוץ שלנו הנם מהלקוח בלבד.

 

קראו עוד ↓ קראו פחות ↑

חוכמה אנליטית. הצעות שקולות ומחושבות, כבוד, סבלנות ונכונות להתייצב בכל עת. רווית היא יועצת נבונה ונכונה.

א.מ.

Contact Us

נשמח ללוות אותך צעד אחר צעד, תוך הקניית ידע פיננסי, תכנון פיננסי ובקרה תקציבית המובילים לעתיד פיננסי יציב, בטוח ושקט.

אתר זה משתמש בעוגיות דפדפן Cookies כדי לספק לך את חווית השימוש הטובה ביותר באתרנו. לחצו כאן כדי ללמוד עוד